Z bombką Wanda listopada 27, 2018 Witam! Kartka świąteczna z ażurową bombką poleci na wyzwanie : Wyzwanie#38 Świąteczna praca z tekturką dziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze Pasje Violi27 listopada 2018 00:04sliczna ;)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzBoguslawa Matusiak27 listopada 2018 07:25Śliczna , delikatna karteczka! :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzaga-craft27 listopada 2018 10:30Piekna praca :) podoba mi sie pomysł na kwiatek :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedz"Szalka" - Agnieszka27 listopada 2018 12:06Śliczna!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzBasiaW27 listopada 2018 21:18Piękna.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzSyliks30 listopada 2018 10:29Śliczna :) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzChimera2 grudnia 2018 12:34Śliczna, pięknie skomponowana :) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda października 04, 2011 Moje pierwsze CANDY Ponieważ w listopadzie mój blog będzie obchodził swoje pierwsze urodziny postanowiłam przygotować dla Was Candy. Jak te… Czytaj dalej
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
sliczna ;)
OdpowiedzUsuńŚliczna , delikatna karteczka! :)
OdpowiedzUsuńPiekna praca :) podoba mi sie pomysł na kwiatek :)
OdpowiedzUsuńŚliczna!
OdpowiedzUsuńPiękna.
OdpowiedzUsuńŚliczna :)
OdpowiedzUsuńŚliczna, pięknie skomponowana :)
OdpowiedzUsuń