Moje pierwsze CANDY
Ponieważ w listopadzie mój blog będzie obchodził swoje pierwsze urodziny postanowiłam przygotować dla Was Candy. Jak te…
Witam! Dziś chcę Wam pokazać kartkę ślubną, którą otrzymali Państwo Młodzi jako pamiątkę tego wyjątkowego dnia na którym miałam zaszczyt być. Otrzymali losy zdrapki, które zapakowałam w ramkę. Pracę zgłaszam na wyzwanie na blogu :
Witam! Dziś chcę Wam pokazać urodzinową kartkę w mojej ulubionej formie Easel Cards. Kartkę posyłam na wyzwanie :