Przejdź do głównej zawartości

ATC

Po raz pierwszy zrobiłam ATC-iaka, ale maleństwo ma wymiary 9 cm x 6,5 cm. Zrobiłam go na wyzwanie w  Kreatywnym Polu Wyzwanie '' Światowy Dzień Chorego - ATC"  z wykorzystaniem cytatu na temat choroby. Cytat pochodzi z książki Księga Aforyzmów a brzmi " Nie jest ważne co wywołuje chorobę, ale co ją usuwa"- Celsus Młodszy. Z postaci Die-cuts starłam wierzchnią kolorową stronę i potuszowałam Distressem, popaciałam farbą akrylową i oto mój pierwszy ATC-iakmateriały użyte: Grandma's Attic: Victorian Tapestry : sklep CRAFT4YOU , Die-cuts, tusz Distress Ink: Scrap.com.pl, papier czerpany, farba akrylowa: sklep papierniczy.


dziękuję za komentarze i odwiedziny:)

Komentarze

 1. Świetny ateciak :) Uważaj, bo wciągają i na pewno nie będzie ostatnim ;) Dziękuję za udział w wyzwaniu i pozdrawiam ciepło- Novinka DT Kreatywne Pole

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam się na ATC ale bardzo mi się twój podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny Ateciak!!!!

  Dziękuję za udział w zabawie - Wikucha z DT Kreatywnego Pola

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo udany ten pierwszy ateciak, coś czuję że nie jest ostatnim ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Twój ATCiak to małe dzieło sztuki! Piękny! Dziękuję za udział w wyzwaniu i ciepło pozdrawiam :) - Edi-th DT Kreatywne Pole

  OdpowiedzUsuń
 6. dziękuję za komentarze, macie racje Novinka i AsiaAp już mnie kusi do zrobienia następnego.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny :)
  Dziękuję za udział w moim wyzwaniu :D
  Pozdrawiam Kacper DT KP

  OdpowiedzUsuń
 8. Wystartowałaś z wysoko uniesioną poprzeczką - praca na poziomie!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Świąteczne Candy

Witam serdecznie!
Z okazji urodzin mojego bloga chcę Wam podziekować za te cudowne 8 lat w blogosferze, za to, że nadal jesteście ze mną oraz że motywujecie mnie do dalszej pracy. I z tej okazji przygotowałam dla Was świąteczne rozdanie. Do zabrania: cekiny gwiazdki, tekturki świąteczne, kalendarz 2019r., scrapki wykrojnikowe(np. cyfry, litery, gałązki, listki, kwiaty, ramki), bazy kartek, różne zawieszki, małe arkusze - papiery a reszta będzie niespodzianką.
Regulamin: - organizatorem rozdania jestem ja i ponoszę koszty przesyłki - zostawić pod tym postem komentarz wyrażający chęć wzięcia udziału w zabawie - nie biorę pod uwagę blogów tylko z Candy - proszę podlinkować tego posta u siebie razem z banerkiem - jeśli nie jesteś moim obserwatorem, miło mi będzie jak dołączysz do mojego grona:) ale nie jest to warunek konieczny, choć miło mi będzie Was poznać bliżej:) - adres do wysyłki w Polsce ( osoby mieszkające za granicą mogą uczestniczyć w zabawie pod warunkiem posiadania polskiego adresu)
Za…

Candy

Witam!
Jak co roku zapraszam Was na moje Candy z okazji mojego podwójnego święta, które obchodzę w czerwcu. Z tej okazji będę mogła którąś z Was obdarzyć słodkościami a są : stemple silikonowe, embossowane kartki,  zawieszka sutasz sowa, Brushmarker- 375, 168. A to nie koniec słodkości ponieważ jeszcze coś dorzucę. 


Oto zasady mojego urodzinowego candy :
·Pozostaw komentarz pod niniejszym postem wyrażający chęć wzięcia         udziału w zabawie·Umieść powyższy banerek na pasku bocznym z aktywnym linkiem do           mojego bloga·Jeśli nie jesteś moim obserwatorem miło mi będzie jak dołączysz do           mojego grona :)  ale nie jest to warunek konieczny·Osoby mieszkające za granicą posiadające adres do wysyłki w Polsce
Zapisy będą trwały od dziś do 23 czerwca 2018 do północy!
Losowanie odbędzie się 24 czerwca - wylosuję szczęśliwego zwycięzcę.
Zapraszam do zabawy :)

Zawieszka z shaker boxem

Witam!
Jak przygotowania do Świąt ? Ja dziś zrobiłam pastę z daktyli do ciastek arabskich Ma'amoul, oraz zawieszkę Shaker z gwiazdek. Gwiazdki wykrojnikowe po sklejeniu ozdobiłam . Następnie oprószyłam śniegiem, brokatem i kamyczkami, do środka włożyłam gwiazdki i mikrokulki. Zawieszka jest ozdobiona z obu stron. Pracę posyłam na trzy wyzwania.
Wyzwanie#39- Świątecznie Shaker Boxem Wyzwanie#27- Świąteczne ozdoby Wyzwanie nr 73- Zimowe gałązki użyte materiały : Winter Dream 01: odadozet.sklep.pl, wykrojniki gałążki, Poinsecja : sklepik.na-strychu.pl, dziękuję za odwiedziny i komentarze :)