Zawieszka Wanda stycznia 22, 2023 Witam! Mam sporo spraw i zrobiły mi się blogowe zaległości. Ale już spieszę je nadrabiać. Dziś zawieszka wykonana metodą Decoupage z papieru ryżowego AB Studio. Swoją pracę posyłam na wyzwanie :Wyzwanie " Złoto i blask"dziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze Anna Iwańska 22 stycznia 2023 22:34Wandziu powodzenia w zabawie, tym bardziej że świetna jest ta zawieszka , ma świetną grafikę u fajnie ją ozdobiłaś. PozdrawiamOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzSyliks23 stycznia 2023 10:56Świetna, bardzo mi się podoba :) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzbarbaratoja23 stycznia 2023 15:12Świetna zawieszka. Zrobiona z dbałością o szczegóły, bardzo wpasował się tu ten ludź ;-)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzElunia24 stycznia 2023 19:42super,podziwiamOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzaga-craft28 stycznia 2023 18:57Rozkoszny skrzacik, piękna praca :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Wandziu powodzenia w zabawie, tym bardziej że świetna jest ta zawieszka , ma świetną grafikę u fajnie ją ozdobiłaś.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Świetna, bardzo mi się podoba :)
OdpowiedzUsuńŚwietna zawieszka. Zrobiona z dbałością o szczegóły, bardzo wpasował się tu ten ludź ;-)
OdpowiedzUsuńsuper,podziwiam
OdpowiedzUsuńRozkoszny skrzacik, piękna praca :)
OdpowiedzUsuń