W dniu ślubu Wanda sierpnia 11, 2019 Witam! Dziś chcę pokazać kartkę z okazji ślubu, którą posyłam na wyzwanie: Wyzwanie#57-min.4 warstwy + koronka dziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze Zacisze Lenki11 sierpnia 2019 17:52Śliczna karteczka Wandziu.:) Pozdrawiam serdecznie.:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzEwaJ11 sierpnia 2019 19:21Jest śliczna, powodzenia w wyzwaniu :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzIzabela Hebda11 sierpnia 2019 19:25Co za fantastyczna kompozycja. Śliczna kartka wyszła.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMaks St11 sierpnia 2019 20:57Śliczna karteczka, barwy skomponowałaś genialnie! Pozdrawiam niedzielnie! ;)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDori 11 sierpnia 2019 23:14Pięknie dobrane barwy, śliczna kompozycja. Pozdrawiam OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAgnieszka Kamińska - Akami Handmade11 sierpnia 2019 23:57Urokliwa kartka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAnn Goldwin 12 sierpnia 2019 14:43Urocza kartka, powodzenia w wyzwaniu! Uściski!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzaga-craft14 sierpnia 2019 11:27Pięknie z tą koroneczką :) powodzenia w wyzwaniu :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzSikorkowe Pasje14 sierpnia 2019 23:13Bardzo ładna i ciekawa karteczka. Bardzo się nam podoba.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzKinga K.18 sierpnia 2019 10:33Super kartka❣OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzchanya1322 sierpnia 2019 15:37Śliczna i elegancka karteczka, pozdrawiamOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzSyliks23 sierpnia 2019 20:02Bardzo ładna karteczka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzKwiat_wisni74 września 2019 16:41urocza kartka :))) dziękujemy za udział w wyzwaniu sklepu Cherry Craft :)))OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Śliczna karteczka Wandziu.:) Pozdrawiam serdecznie.:)
OdpowiedzUsuńJest śliczna, powodzenia w wyzwaniu :)
OdpowiedzUsuńCo za fantastyczna kompozycja. Śliczna kartka wyszła.
OdpowiedzUsuńŚliczna karteczka, barwy skomponowałaś genialnie! Pozdrawiam niedzielnie! ;)
OdpowiedzUsuńPięknie dobrane barwy, śliczna kompozycja. Pozdrawiam
OdpowiedzUsuńUrokliwa kartka :)
OdpowiedzUsuńUrocza kartka, powodzenia w wyzwaniu! Uściski!
OdpowiedzUsuńPięknie z tą koroneczką :) powodzenia w wyzwaniu :)
OdpowiedzUsuńBardzo ładna i ciekawa karteczka. Bardzo się nam podoba.
OdpowiedzUsuńSuper kartka❣
OdpowiedzUsuńŚliczna i elegancka karteczka, pozdrawiam
OdpowiedzUsuńBardzo ładna karteczka :)
OdpowiedzUsuńurocza kartka :))) dziękujemy za udział w wyzwaniu sklepu Cherry Craft :)))
OdpowiedzUsuń