Zawieszka Aniołek Wanda sierpnia 31, 2019 Witam! Kolejna zawieszka dla Ewki tym razem Aniołek, wzór znaleziony w sieci kolory dobierałam sama. Zawieszkę posyłam : Zawieszki dla Ewki_wakacje 2019 dziękuję za odwiedziny komentarze :) Komentarze Maks St31 sierpnia 2019 21:37Śliczna zawieszka! Pozdrawiam! ;)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzewinka Nowa31 sierpnia 2019 21:47Uroczy aniołek :-) Pięknie będzie wyglądał na choince :-)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzZacisze Lenki1 września 2019 07:01Śliczny aniołek Wandziu.:) Pozdrawiam serdecznie.:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzEf-ka Ewa Flor1 września 2019 10:59Wandziu- jestem zaczarowa_oczarowana!!!!!!!!!!!!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzElunia1 września 2019 11:09Śliczny aniołek.Pozdrawiam upalnie :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzUla K.1 września 2019 11:34Śliczny aniołeczek :) dziękuję za udział w zabawie :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedz... z minionej epoki3 września 2019 12:30Prześliczny aniołek! PozdrawiamOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Śliczna zawieszka! Pozdrawiam! ;)
OdpowiedzUsuńUroczy aniołek :-) Pięknie będzie wyglądał na choince :-)
OdpowiedzUsuńŚliczny aniołek Wandziu.:) Pozdrawiam serdecznie.:)
OdpowiedzUsuńWandziu- jestem zaczarowa_oczarowana!!!!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńŚliczny aniołek.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam upalnie :)
Śliczny aniołeczek :) dziękuję za udział w zabawie :)
OdpowiedzUsuńPrześliczny aniołek! Pozdrawiam
OdpowiedzUsuń