Przejdź do głównej zawartości

Wyniki Candy

Witam! 
Obiecane wyniki z mojej zabawy urodzinowo-imieninowej. Dziekuję wszystkim za udział w zabawie i życzenia. Zdałam się na maszynę losującą i szczęście uśmiechnęło się do osoby z numerkiem 8 a niespodzianka do osoby z numerkiem 4Gratuluję i jeszcze raz wszystkim dziękuję :)
Proszę o kontakt mailowy w sprawie odebrania nagrody głównej i niespodzianki :)Komentarze

 1. Gratulacje dla dziewczyn i serdeczne życzenia dla Ciebie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeny hurra, ale ja to mam u Ciebie Wandziu szczęście, ale jestem szczęśliwa. Pozdrowionka gorace :), zaraz pisz e- meila :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lenko gratulacje dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za zabawę i gratuluję dziewczynom.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje dziewczyny :) Wandziu dziękuje za zabawe :) i jeszcze raz wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojejku, ale mam szczęście.:) Dziękuję za miłą zabawę i gratuluję Violi.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje dla dziewczyn :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje dla wygranych :))

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za zabawę .Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję szczęściarom, dziękuję za miłą zabawę, jeszcze raz serdeczne życzenia 🙂

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje dla zwyciężczyń! Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Świąteczne Candy

Witam serdecznie!
Z okazji urodzin mojego bloga chcę Wam podziekować za te cudowne 8 lat w blogosferze, za to, że nadal jesteście ze mną oraz że motywujecie mnie do dalszej pracy. I z tej okazji przygotowałam dla Was świąteczne rozdanie. Do zabrania: cekiny gwiazdki, tekturki świąteczne, kalendarz 2019r., scrapki wykrojnikowe(np. cyfry, litery, gałązki, listki, kwiaty, ramki), bazy kartek, różne zawieszki, małe arkusze - papiery a reszta będzie niespodzianką.
Regulamin: - organizatorem rozdania jestem ja i ponoszę koszty przesyłki - zostawić pod tym postem komentarz wyrażający chęć wzięcia udziału w zabawie - nie biorę pod uwagę blogów tylko z Candy - proszę podlinkować tego posta u siebie razem z banerkiem - jeśli nie jesteś moim obserwatorem, miło mi będzie jak dołączysz do mojego grona:) ale nie jest to warunek konieczny, choć miło mi będzie Was poznać bliżej:) - adres do wysyłki w Polsce ( osoby mieszkające za granicą mogą uczestniczyć w zabawie pod warunkiem posiadania polskiego adresu)
Za…

Zawieszka z shaker boxem

Witam!
Jak przygotowania do Świąt ? Ja dziś zrobiłam pastę z daktyli do ciastek arabskich Ma'amoul, oraz zawieszkę Shaker z gwiazdek. Gwiazdki wykrojnikowe po sklejeniu ozdobiłam . Następnie oprószyłam śniegiem, brokatem i kamyczkami, do środka włożyłam gwiazdki i mikrokulki. Zawieszka jest ozdobiona z obu stron. Pracę posyłam na trzy wyzwania.
Wyzwanie#39- Świątecznie Shaker Boxem Wyzwanie#27- Świąteczne ozdoby Wyzwanie nr 73- Zimowe gałązki użyte materiały : Winter Dream 01: odadozet.sklep.pl, wykrojniki gałążki, Poinsecja : sklepik.na-strychu.pl, dziękuję za odwiedziny i komentarze :)
Cicha noc

Witam!
Dzisiaj chciałabym pokazać kartkę w biało-granatowej kolorystyce. Do wykonania tej kartki zainspirował mnie moodboard:  kolory, ptaszki, płatki śniegu, mróz oraz klimat. Tło kartki wykonałam za pomocą maski i tuszy oraz gessa. Ptaszki, latarnię potuszowałam i pokryłam Glossy Accents. Na gesso przykleiłam kamyczki, mikę flakes , parę chlapnięć tuszem Splash! a na koniec  posypałam brokatami . Kartkę posyłam na trzy wyzwania :
Wyzwanie#73 Wyzwanie#22- " Gdy pierwsza gwiazdka niebo rozjaśni"
Cards- Kartka na Boże Narodzenie + brokatużyte materiały : papier Winter Song-06 : odadozet.pl , gesso białe 13arts, mika flakes 13arts, tusz biały Splash! 13arts : essyloresy.pl, maska choinki : zielonekoty.pl
dziękuję za odwiedziny i komentarze :)