Candy u Agnieszki :) Wanda września 23, 2015 Wycinankowe Candy u Agnieszki Komentarze agnieszkapasjonata23 września 2015 16:51Dziękuję Wando za wspólną zabawę w candy i życzę powodzenia :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda października 04, 2011 Moje pierwsze CANDY Ponieważ w listopadzie mój blog będzie obchodził swoje pierwsze urodziny postanowiłam przygotować dla Was Candy. Jak te… Czytaj dalej
Wanda czerwca 03, 2016 Urodzinowo - imieninowe Candy :) Z racji , że wkrótce będę miała podwójne święto urodziny i imieniny postanowiłam ogłosić Candy . Wielka przyjemność dla… Czytaj dalej
Wanda maja 29, 2026 Urodziny 60 lat Witam, kartka jubileuszowa przygotowana z okazji 60. urodzin w delikatnych, lawendowych kolorach. Bazę pracy stanowi p… Czytaj więcej
Dziękuję Wando za wspólną zabawę w candy i życzę powodzenia :)
OdpowiedzUsuń