Candy u Agnieszki :) Wanda września 23, 2015 Wycinankowe Candy u Agnieszki Komentarze agnieszkapasjonata23 września 2015 16:51Dziękuję Wando za wspólną zabawę w candy i życzę powodzenia :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda października 04, 2011 Moje pierwsze CANDY Ponieważ w listopadzie mój blog będzie obchodził swoje pierwsze urodziny postanowiłam przygotować dla Was Candy. Jak te… Czytaj dalej
Dziękuję Wando za wspólną zabawę w candy i życzę powodzenia :)
OdpowiedzUsuń