niedziela, 25 marca 2012

Wiosna w kratkę

  Jak do tej pory to zrobiłam  3 karteczki świąteczne a mam jeszcze do zrobienia. Wczoraj zrobiłam kartkę świąteczną z użyciem papieru w kratkę jestem zadowolona z efektu, kartkę posyłam na wyzwanie #3 w RAPAKIVI  "Wiosna w Kratkę".


 materiały użyte:  papier A Time4Joy: sklep Scrapakivi, karton, tusz Distress Ink-antique linen: Scrap.com.pl, wykrojnik Ramka, Big Shot: Scrap cafe, jajeczka: SCRAPINIEC,


dziękuję za odwiedziny i komentarze:)

11 komentarzy:

 1. Piękna karteczka :) Rewelacyjnie się prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie wyszła! Bardzo ładnie skomponowałaś wszystkie elementy, podoba mi się też tasiemka :)

  Ja się nie mogę zmotywować do robienia kartek wielkanocnych, zdecydowanie wolę te bożonarodzeniowe, wiosenne kolory są takie niemoje... Męczę właśnie wielkanocny exploding box na indywidualne zamówienie i nie wiem, czy więcej dam radę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Prawdziwie wiosenna. Śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczna karta, wszystko cudownie dopracowane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczepisty kurczaczek- ledwo się wykluł już zaczepia jajka:)) i jeszcze napis też mi się podoba- w ogóle ciekawa karteczka, staranna i dopracowana w każdym calu:]

  OdpowiedzUsuń
 6. Wandziu Droga! Ja u Ciebie bywam często i podziwiam Twoje piękne i bardzo pomysłowe prace. Nie zawsze mam czas, żeby zostawić jakieś słówko ale bardzo lubię zajrzeć i zobaczyć co nowego stworzyłaś :-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładnie wyszła Ci ta kraciasta karteczka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudna, żywa i baardzoo radosna karteczka:)

  OdpowiedzUsuń