W Dniu Ślubu Wanda sierpnia 24, 2025 Witam, dziś chcę Wam pokazać kartkę z okazji ślubu, kartka w delikatnych kolorach, dodałam tekturkę oraz koronkę ozdobiłam kwiatami i perełkami. Kartkę posyłam na wyzwanie :Wyzwania#131-Koronki i perłydziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze Alicja24 sierpnia 2025 16:12Wspaniała pamiątka ślubu.Pozdrawiam :-).OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAsia Hadzik24 sierpnia 2025 20:14ŚlicznieOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzOdnowionaJa25 sierpnia 2025 10:12Kolejna piękność, cudownie oddana miłość. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia. <3OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMaks St25 sierpnia 2025 10:29Przepięknie wystylizowana pamiątka, jestem pod ogromnym wrażeniem!Pozdrawiam serdecznie! :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMagiczny Świat Krzyżyków26 sierpnia 2025 20:11Przepiękna kartka. Pozdrawiam.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMadzik26 września 2025 17:32Prześliczna kartka, wszystko idealnie skomponowane!!!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Wspaniała pamiątka ślubu.Pozdrawiam :-).
OdpowiedzUsuńŚlicznie
OdpowiedzUsuńKolejna piękność, cudownie oddana miłość. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia. <3
OdpowiedzUsuńPrzepięknie wystylizowana pamiątka, jestem pod ogromnym wrażeniem!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie! :)
Przepiękna kartka. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńPrześliczna kartka, wszystko idealnie skomponowane!!!
OdpowiedzUsuń