Koronkowa pandemia 9 Wanda października 13, 2021 Witam!Bombeczka szydełkowa wędruje do zabawy Koronkowa pandemia-wrzesieńBombka jest wykonana z koronka Pro Filo a wzór to dwa motywy połączone ze sobą a wzór pochodzi z gazety, ale nie pamiętam . Komentarze Anna Iwańska 14 października 2021 00:18Brawo Wandziu ! Uwielbiam szydełkowe bombki na akrylowych bazach. Bardzo fajna ozdoba. Pozdrawiam i dziękuję za udział w zabawieOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzaga-craft14 października 2021 12:21Zachwycam się :) cudna bombeczka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzSylwiaB14 października 2021 19:14Śliczna bombka;) pozdrawiam SylwiaBOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzCraftfanka15 października 2021 13:39Co za cudeńko:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzewinka Nowa17 października 2021 09:33Śliczności 🤩OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedz"Szalka" - Agnieszka17 października 2021 18:59PIĘKNA!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzCelestial18 października 2021 00:25Ależ cudne ubranko dostała ta bombeczka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda października 04, 2011 Moje pierwsze CANDY Ponieważ w listopadzie mój blog będzie obchodził swoje pierwsze urodziny postanowiłam przygotować dla Was Candy. Jak te… Czytaj dalej
Brawo Wandziu ! Uwielbiam szydełkowe bombki na akrylowych bazach. Bardzo fajna ozdoba.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i dziękuję za udział w zabawie
Zachwycam się :) cudna bombeczka :)
OdpowiedzUsuńŚliczna bombka;) pozdrawiam SylwiaB
OdpowiedzUsuńCo za cudeńko:)
OdpowiedzUsuńŚliczności 🤩
OdpowiedzUsuńPIĘKNA!
OdpowiedzUsuńAleż cudne ubranko dostała ta bombeczka :)
OdpowiedzUsuń