Ślubny składak Wanda października 27, 2019 Witam! Chcę dziś pokazać kartkę składaczek z okazji ślubu. Kartka wędruje na wyzwanie: Wyzwanie#49-Dowolna praca z Tekturką dziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze aga-craft27 października 2019 17:11Śliczny składaczek :) urocze te gołąbki :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMój świat kolorów27 października 2019 18:27Prześliczna ślubna pamiątka, a ptaszorki urocze😀OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedz"Szalka" - Agnieszka27 października 2019 18:47Śliczny!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzElunia28 października 2019 08:23Śliczny składaczek :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzChimera29 października 2019 10:50Ślicznie wyszedł, te gołąbki pasują tu idealnie :) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzJoanna14 listopada 2019 16:22Cudnie :) Dziękujemy za wspólną zabawę z Miszmasz Papierowy.Pozdrawiam:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Wanda maja 30, 2015 Zatańcz ze mną Kartka z okazji ślubu Marty i Rafała na które się wybieram. Kartkę wczoraj a dokładnie po północy skończyłam. Kartkę po… Czytaj dalej
Śliczny składaczek :) urocze te gołąbki :)
OdpowiedzUsuńPrześliczna ślubna pamiątka, a ptaszorki urocze😀
OdpowiedzUsuńŚliczny!
OdpowiedzUsuńŚliczny składaczek :)
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyszedł, te gołąbki pasują tu idealnie :)
OdpowiedzUsuńCudnie :) Dziękujemy za wspólną zabawę z Miszmasz Papierowy.Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuń