Ślubny składak Wanda października 27, 2019 Witam! Chcę dziś pokazać kartkę składaczek z okazji ślubu. Kartka wędruje na wyzwanie: Wyzwanie#49-Dowolna praca z Tekturką dziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze aga-craft27 października 2019 17:11Śliczny składaczek :) urocze te gołąbki :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMój świat kolorów27 października 2019 18:27Prześliczna ślubna pamiątka, a ptaszorki urocze😀OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedz"Szalka" - Agnieszka27 października 2019 18:47Śliczny!OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzElunia28 października 2019 08:23Śliczny składaczek :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzChimera29 października 2019 10:50Ślicznie wyszedł, te gołąbki pasują tu idealnie :) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzJoanna14 listopada 2019 16:22Cudnie :) Dziękujemy za wspólną zabawę z Miszmasz Papierowy.Pozdrawiam:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Śliczny składaczek :) urocze te gołąbki :)
OdpowiedzUsuńPrześliczna ślubna pamiątka, a ptaszorki urocze😀
OdpowiedzUsuńŚliczny!
OdpowiedzUsuńŚliczny składaczek :)
OdpowiedzUsuńŚlicznie wyszedł, te gołąbki pasują tu idealnie :)
OdpowiedzUsuńCudnie :) Dziękujemy za wspólną zabawę z Miszmasz Papierowy.Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuń