Urodziny Wanda maja 26, 2019 Zamówienie urodzinowe w formie muffinki . Życzenia schowane pod muffinką a w środku muffinki można schować pieniążki. Swoją pracę posyłam na wyzwanie: Wyzwanie nr 78- "Niekartkowo" dziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze Izabela Hebda26 maja 2019 13:20Wow, ale fantastyczna praca.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzElunia26 maja 2019 16:09Cudna praca.Życzę powodzenia w wyzwaniu :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMaks St26 maja 2019 22:08Muffinka cudowna, aż by się chciało ją schrupać ;) Pozdrawiam serdecznie! :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzZacisze Lenki27 maja 2019 05:54Wandziu niesamowita karteczka, aż tak dużej babeczki na kartce jeszcze nie widziałam. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego tygodnia.:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzel27 maja 2019 09:25mniam , super babeczka OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzaga-craft27 maja 2019 12:28Świetna pomysłowa praca fajna babeczka dla fajnej babeczki :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzSyliks6 czerwca 2019 10:28Świetna! Bardzo oryginalna :) OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedztwiglet12 czerwca 2019 18:56Wanda, Tobie się pomysły chyba nigdy nie skończą :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzPasje Violi24 czerwca 2019 10:03Bardzo pomysłowa :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Wow, ale fantastyczna praca.
OdpowiedzUsuńCudna praca.
OdpowiedzUsuńŻyczę powodzenia w wyzwaniu :)
Muffinka cudowna, aż by się chciało ją schrupać ;) Pozdrawiam serdecznie! :)
OdpowiedzUsuńWandziu niesamowita karteczka, aż tak dużej babeczki na kartce jeszcze nie widziałam. Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego tygodnia.:)
OdpowiedzUsuńmniam , super babeczka
OdpowiedzUsuńŚwietna pomysłowa praca fajna babeczka dla fajnej babeczki :)
OdpowiedzUsuńŚwietna! Bardzo oryginalna :)
OdpowiedzUsuńWanda, Tobie się pomysły chyba nigdy nie skończą :) Dziękuję za udział w wyzwaniu Scrapka :)
OdpowiedzUsuńBardzo pomysłowa :)
OdpowiedzUsuń