Z jajem Wanda kwietnia 15, 2019 Witam! Kartka z okazji Świąt Wielkanocnych wędruje na dwa wyzwania : Kwietniowe bingo wybrałam ptak, zielony, kwiat Wyzwanie#40 Z jajem dziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze Izabela Hebda16 kwietnia 2019 10:02Wspaniała kartka wielkanocna. Pozdrawiam serdecznie.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzAneta Mencfel17 kwietnia 2019 11:59Bardzo fajna kartka, dziękujemy za udział w wyzwaniu Studio75OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzHulka z papieru21 kwietnia 2019 22:16Urocza kartka. Dziękuję za wspólną zabawę na blogu Studio75:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzsosnowygaik27 kwietnia 2019 20:53Świetna;) Dziękuję za udział w kwietniowym wyzwaniu scrapkowo.plOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzmalwinkowo-scrap1 maja 2019 22:03sliczna:)! pozdrawiam cieplo dziekujac za udzial w Kwietniowym Wyzwaniu Scrapkowo.plOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzOlenkaja3 maja 2019 09:49Piękna, jajeczna kartka! Dziękuję za udział w kwietniowym wyzwaniu na blogu scrapkowo.plOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDecoArtMagda4 maja 2019 22:21Śliczna kartka, dziękuję za zabawé ze scrapkowoOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Wspaniała kartka wielkanocna. Pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuńBardzo fajna kartka, dziękujemy za udział w wyzwaniu Studio75
OdpowiedzUsuńUrocza kartka. Dziękuję za wspólną zabawę na blogu Studio75:)
OdpowiedzUsuńŚwietna;) Dziękuję za udział w kwietniowym wyzwaniu scrapkowo.pl
OdpowiedzUsuńsliczna:)! pozdrawiam cieplo dziekujac za udzial w Kwietniowym Wyzwaniu Scrapkowo.pl
OdpowiedzUsuńPiękna, jajeczna kartka! Dziękuję za udział w kwietniowym wyzwaniu na blogu scrapkowo.pl
OdpowiedzUsuńŚliczna kartka, dziękuję za zabawé ze scrapkowo
OdpowiedzUsuń