60 urodziny Wanda marca 26, 2019 Witam! Dziś chciałabym pokazać kartkę z okazji 60 urodzin. Kartkę zgłaszam na wyzwanie: Wyzwanie#42-Cyfry dziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze aga-craft26 marca 2019 17:20Śliczna, taka dostojna :) gdzieś jest wyzwanie z cyferkami, może zgłosisz swoją prace :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzPasje Violi26 marca 2019 21:14oj aga mi słowa z buzi wyjęła śliczna i dostojna :) PozdrowionkaOdpowiedzUsuńOdpowiedziPasje Violi26 marca 2019 21:15Aga miało być z dużej ;)UsuńOdpowiedziOdpowiedzOdpowiedzZacisze Lenki27 marca 2019 07:54Piękna, elegancka i stonowana karteczka.:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzEla 1730 marca 2019 20:38Super praca,życzę powodzenia w wyzwaniu.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzChimera17 kwietnia 2019 13:56Śliczna, bardzo elegancka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzInes19 kwietnia 2019 07:57Super:) Dziękuję za udział w wyzwaniu "Miszmasz papierowy" :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Śliczna, taka dostojna :) gdzieś jest wyzwanie z cyferkami, może zgłosisz swoją prace :)
OdpowiedzUsuńoj aga mi słowa z buzi wyjęła śliczna i dostojna :) Pozdrowionka
OdpowiedzUsuńAga miało być z dużej ;)
UsuńPiękna, elegancka i stonowana karteczka.:)
OdpowiedzUsuńSuper praca,życzę powodzenia w wyzwaniu.
OdpowiedzUsuńŚliczna, bardzo elegancka :)
OdpowiedzUsuńSuper:) Dziękuję za udział w wyzwaniu "Miszmasz papierowy" :)
OdpowiedzUsuń