Wedding Wanda września 22, 2018 Witam! Kolejna karteczka ślubna w formie składaka. Kartkę posyłam na wyzwanie : Wyzwanie#48- koronka - lace dziękuję za odwiedziny i komentarze :) Komentarze aga-craft22 września 2018 15:42Śliczna :) wspaniałay składaczek :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzBożena S22 września 2018 16:17Cudowna karteczka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzChimera22 września 2018 17:50Śliczna, taka leciutka :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMój świat kolorów22 września 2018 20:37piękna karteczka Wandziu:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzewinka Nowa22 września 2018 21:35Śliczne fiolety i koronka :-)Całość pięknie skomponowana :-)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzBasiaW23 września 2018 18:15Piękna jest. Pozdrawiam Wandziu i dziękuję za odwiedziny.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzMimowolne Zauroczenia23 września 2018 20:09Piękna!Pozdrawiam serdecznieEwa-Mimowolne ZauroczeniaOdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzJoanna1 października 2018 13:13Śliczna:)Dziękujemy za wspólną zabawę ze ScrapAndMe.Pozdrawiam:)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzEwa Szubra2 października 2018 21:50Przepiękna :) Dziękuję za udział w wyzwaniu ScrapAndMe i pozdrawiam serdecznie.OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda października 04, 2011 Moje pierwsze CANDY Ponieważ w listopadzie mój blog będzie obchodził swoje pierwsze urodziny postanowiłam przygotować dla Was Candy. Jak te… Czytaj dalej
Wanda czerwca 03, 2016 Urodzinowo - imieninowe Candy :) Z racji , że wkrótce będę miała podwójne święto urodziny i imieniny postanowiłam ogłosić Candy . Wielka przyjemność dla… Czytaj dalej
Wanda maja 29, 2026 Urodziny 60 lat Witam, kartka jubileuszowa przygotowana z okazji 60. urodzin w delikatnych, lawendowych kolorach. Bazę pracy stanowi p… Czytaj więcej
Śliczna :) wspaniałay składaczek :)
OdpowiedzUsuńCudowna karteczka :)
OdpowiedzUsuńŚliczna, taka leciutka :)
OdpowiedzUsuńpiękna karteczka Wandziu:)
OdpowiedzUsuńŚliczne fiolety i koronka :-)Całość pięknie skomponowana :-)
OdpowiedzUsuńPiękna jest. Pozdrawiam Wandziu i dziękuję za odwiedziny.
OdpowiedzUsuńPiękna!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie
Ewa-Mimowolne Zauroczenia
Śliczna:)Dziękujemy za wspólną zabawę ze ScrapAndMe.Pozdrawiam:)
OdpowiedzUsuńPrzepiękna :) Dziękuję za udział w wyzwaniu ScrapAndMe i pozdrawiam serdecznie.
OdpowiedzUsuń