Przejdź do głównej zawartości

Dla Kobiety

Witam ! Na blogu It's just fun! ruszyło kolejne wyzwanie : Jesteś najpiękniejsza- praca dla kobiety!
Moja inspiracja na to wyzwanie to karteczka , na której umieściłam stempelek, bo która z nas nie lubi robić zakupów. Stempel zembossowałam i pokolorowałam akwarelami i pisakami pedzelkowymi.
Zapraszam do wspólnej zabawy na blogu It's just fun!użyte materiały : papier : scrapbutik.pl, tusz czarny. puder czarny do embossingu: sklepik.na-strychu.pl, wykrojnik Prima : kolorowyjarmark.pl, stempel Stitches stamp : zielonekoty.pl, tusz biały i czarny Splash! : essyfloresy.pl,Kartkę posyłam na dwa wyzwania :

Wyzwanie # 17 Hop Blog  wybrałam : stempel, koronka, warstwy
dziękuję za odwiedziny i komentarze :)

Komentarze

 1. kobietka to chyba jakaś nowoczesna postać, piękna kartka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super odjazdowa karteczka!!!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest piękna :) I ta modelka z kartki- idealna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pańcia prezentuje się świetnie! Oryginalna karteczka :)
  Dziękuję za udział w "babskim" wyzwaniu w Towarzystwie Dobrej Zabawy!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna praca!
  Pozdrawiam, Marzena DT Przydasie Pasjonaty

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję za wspólną zabawę! Pozdrawiam, jot.be.gie DT Przydasie Pasjonaty!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna kartka! Dziękuję, że wzięłaś udział w wyzwaniu Towarzystwa Dobrej Zabawy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję za udział w zabawie Przydasie Pasjonaty!

  OdpowiedzUsuń
 9. dziękuję za udział w wyzwaniu Przydasi Pasjonaty ;))

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetna, dziękuję za udział w wyzwaniu TDZ :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dowcipnie :) Dziękuję za zabawę z TDZ :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Świąteczne Candy

Witam serdecznie!
Z okazji urodzin mojego bloga chcę Wam podziekować za te cudowne 8 lat w blogosferze, za to, że nadal jesteście ze mną oraz że motywujecie mnie do dalszej pracy. I z tej okazji przygotowałam dla Was świąteczne rozdanie. Do zabrania: cekiny gwiazdki, tekturki świąteczne, kalendarz 2019r., scrapki wykrojnikowe(np. cyfry, litery, gałązki, listki, kwiaty, ramki), bazy kartek, różne zawieszki, małe arkusze - papiery a reszta będzie niespodzianką.
Regulamin: - organizatorem rozdania jestem ja i ponoszę koszty przesyłki - zostawić pod tym postem komentarz wyrażający chęć wzięcia udziału w zabawie - nie biorę pod uwagę blogów tylko z Candy - proszę podlinkować tego posta u siebie razem z banerkiem - jeśli nie jesteś moim obserwatorem, miło mi będzie jak dołączysz do mojego grona:) ale nie jest to warunek konieczny, choć miło mi będzie Was poznać bliżej:) - adres do wysyłki w Polsce ( osoby mieszkające za granicą mogą uczestniczyć w zabawie pod warunkiem posiadania polskiego adresu)
Za…

Candy

Witam!
Jak co roku zapraszam Was na moje Candy z okazji mojego podwójnego święta, które obchodzę w czerwcu. Z tej okazji będę mogła którąś z Was obdarzyć słodkościami a są : stemple silikonowe, embossowane kartki,  zawieszka sutasz sowa, Brushmarker- 375, 168. A to nie koniec słodkości ponieważ jeszcze coś dorzucę. 


Oto zasady mojego urodzinowego candy :
·Pozostaw komentarz pod niniejszym postem wyrażający chęć wzięcia         udziału w zabawie·Umieść powyższy banerek na pasku bocznym z aktywnym linkiem do           mojego bloga·Jeśli nie jesteś moim obserwatorem miło mi będzie jak dołączysz do           mojego grona :)  ale nie jest to warunek konieczny·Osoby mieszkające za granicą posiadające adres do wysyłki w Polsce
Zapisy będą trwały od dziś do 23 czerwca 2018 do północy!
Losowanie odbędzie się 24 czerwca - wylosuję szczęśliwego zwycięzcę.
Zapraszam do zabawy :)

Jajko Karczoch

Witajcie ! 
Wczoraj cały dzień kleiłam jajko , które wykonałam z papierowych ścinków z papierów Magicznej Kartki - Wyspa Motyli, Nostalgia, Poranna Kawa, W stronę Tęczy. Jajko zrobiłam w formie karczocha , palce paparzone klejem , ale warto było z efektu jestem zadowolona. Ozdobiłam kwiatami, pórkami , sizalem , dodałam wycięte motylki, zembossowane listki , perełki a na koniec pochlapałam mgiełką i posypałam brokatem Jajko posyłam na dwa wyzwania :
Wyzwanie "ścinkowe" Wyzwanie#42- Wielkanocużyte materiały : papier Arkusz Nostalgia 14, Nostalgia 01, W stronę Tęczy 13, 14, Poranna Kawa 005, Wyspa Motyli 06, 02, różyczki, kwiatek żółty : magicznakartka.pl, kwiaty, tusz do embossingu, puder biały do embossingu : sklepik.na-strychu.pl, stempel listki : projectprezent.pl, strusie piórko turkusowe : lemoncraft.pl, białe gesso : essyfloresy.pl, mgiełka urkusowa : 13arts.pl, brokat MS : scrapshop.pldziekuję za odwiedziny i komentarze :)