Mikołajkowy Hop Blog Ścinki Wanda grudnia 06, 2015 Na blogu Scrap -Scinki załoga przygotowała fantastyczną zabawę mikołajkową Hop-Blog a hasło brzmi : Najlepsze życzenia świąteczne składają redaktorki scrap ścinek Komentarze kigabet vel Ki12 grudnia 2015 21:10dziękuję za udział w naszej świątecznej zabawie - zespół DT scrap-ścinki:):):)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda października 04, 2011 Moje pierwsze CANDY Ponieważ w listopadzie mój blog będzie obchodził swoje pierwsze urodziny postanowiłam przygotować dla Was Candy. Jak te… Czytaj dalej
Wanda września 22, 2017 Lift Asi Witam ! Dzisiejsza praca jest liftem romantycznego kompletu , który wykonała Asia. Ja także jak Asia zrobiłam sama tło … Czytaj dalej
Wanda stycznia 18, 2021 80 Urodziny Witam!Dziś chcę Wam pokazać piękną i bardzo ukwieconą kartkę, która powstała z okazji 80 urodzin. Do wykonania kartki … Czytaj dalej
dziękuję za udział w naszej świątecznej zabawie - zespół DT scrap-ścinki:):):)
OdpowiedzUsuń