Słodkości do rozdania u Karotki Wanda lipca 14, 2015 Szczegóły tu i ja chętnie ustawiam się po słodkości :) Komentarze BasiaW15 lipca 2015 07:12Powodzenia Wandziu! A ja nadal oglądam prześliczne prezenty od Ciebie. I bardzo, bardzo dziękuję...OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Powodzenia Wandziu! A ja nadal oglądam prześliczne prezenty od Ciebie. I bardzo, bardzo dziękuję...
OdpowiedzUsuń