Scrapki.pl-konkurs sklepu Wanda lutego 18, 2013 Wspaniały konkurs został ogłoszony przez Scrapki.pl szczegóły tu Komentarze Agnieszka Kamińska - Akami Handmade19 lutego 2013 12:21Cieszę się, Wando, że dołączyłaś do zabawy w moim candy. Powodzenia :)OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wanda maja 18, 2012 CANDY -ZAPRASZAM Serdecznie zapraszam na moje Candy z okazji, już podaję, a jest wiele powodów , przede wszystkim, że zaglądacie do m… Czytaj dalej
Wanda listopada 19, 2012 WYNIKI CANDY:) Witam pora ogłosić wyniki mojej rozdawajki. Dziękuję bardzo za liczny udział w candy, za odwiedziny i komentarze oraz z… Czytaj dalej
Wanda czerwca 18, 2026 Zaproszenia na spotkanie klasowe po latach Witam, niedawno miałam przyjemność wykonać na specjalne zamówienie komplet zaproszeń na wyjątkowe wydarzenie – spotkani… Czytaj więcej
Cieszę się, Wando, że dołączyłaś do zabawy w moim candy. Powodzenia :)
OdpowiedzUsuń