Podziękowanie

 Witam, jak u Was pogoda bo u mnie okropna, ale mam nadzieję, że się po weekendzie wypogodzi. Dziś chcę Wam pokazać kartkę, która została wręczona p. promotor za pomoc w napisaniu pracy magisterskiej.

Kartkę posyłam na wyzwanie :

Wyzwanie "Dziękuję"

Dziękujemy

Witam!

Uwielbiam sówki i takie oto powstały karteczki z okazji zakończenia roku szkolnego. Kartki wykonałam z kolekcji Provence Le gazon , brzegi lekko poszczępiłam , dodałam tekturki sowy oraz odbity stempelek. Kartki posyłam na dwa wyzwania :





użyte materiały : papier  Provence Le gazon, tekturki sowa : zielonekoty.pl, stempel : agateria.pl




dziękuję za odwiedziny i komentarze :)

Podziękowanie

Tym razem ta forma kartki na okoliczność podziękowań dla nauczyciela. Spodobał mi się ten składak, chociaż przygotowanie bazy wymaga precyzji i jest pracochłonna. Składaczek posyłam na wyzwanie na blogu Zielonekoty:
 " Paleta kolorów"






 użyte materiały : papier Summer Joy, wykrojniki , ecoline, tusz czarny : sklepik.na-strychu.pl, papier Ukryte pragnienia 04 : galeriapapieru.com.pl, stempel : Glorious Flora: zielonekoty.pl , Hortensja jasno-zielona : scrapek.pl



dziękuję za odwiedziny i komentarze :) 
Copyright © Moja twórczość