Podziękowanie
Witam, jak u Was pogoda bo u mnie okropna, ale mam nadzieję, że się po weekendzie wypogodzi. Dziś chcę Wam pokazać kartkę, która została wręczona p. promotor za pomoc w napisaniu pracy magisterskiej.
Kartkę posyłam na wyzwanie :
Witam, jak u Was pogoda bo u mnie okropna, ale mam nadzieję, że się po weekendzie wypogodzi. Dziś chcę Wam pokazać kartkę, która została wręczona p. promotor za pomoc w napisaniu pracy magisterskiej.
Kartkę posyłam na wyzwanie :