Podziękowania

Witam!

Dzisiejsza karteczka z okazji zakończenia roku szkolnego . Kartkę posyłam na wyzwanie :




użyte materiały : papier Wieczór Wigilijny, Kwiecisty Romans : magicznakartka.pl, wykrojnik Serwetka : craftpassion.pl, kwiat materiałowy : scrappasja.pl, biała różyczka : sklepik.na-strychu.pl, kwiat jabłoni, czerwowne różyczki : essyfloresy.pl


dziękuję za odwiedziny i komentarze :)

Podziękowanie

Witam! Dzisiejsza karteczka powstała z okazji zakończenia roku szkolnego. Kartka jest podziękowaniem dla wychowawcy. Kartkę zrobiłam z papieru  Be with Me, dodałam zembossowaną tekturkę kwiaty które pokryłam srebrną farbą wodną, parę chlapnięć mgiełkami. Kartkę posyłam na trzy wyzwania :

Wyzwanie nr 59 " Bingo"  wybrałam stempel, koronka, kwiat
Wyzwanie#17 - Dowolna praca z tekturką
Wyzwanie Gościnnej Projektantki - Ukwiecione Kartki





 użyte materiały : papier Be with Me , kryształki samoprzylepne : laserowelove.pl, tekturka piórko i książka : i-kropka.pl, tekturka Serwetka urocza : scrapek.pl, małe różyczki , tusz do embossingu, puder do embossingu, czarny tusz, wykrojnik Gałązka, papier czerpany : sklepik.na-strychu.pl, stempel Podziękowania : agateria.pl, róże złota jesień, Sweetheart Blossom, Glossy Accents : essyfloresy.pl, mgiełki pastelowe, farba wodna akrylowa : 13arts.pl






dziękuję za odwiedziny i komentarze :) I zapraszam na moje Candy :)
Copyright © Moja twórczość