stycznia 27, 2023

Serce

 Witam! Dziś chcę Wam pokazać serce wykonane techniką mixmedia na formie akrylowej. Użyłam patynę w płynie, tusze alkoholowe, galaxy Flakes, pozłotę deco. Środek metalowej ramki ozdobiłam kamyczkami koloru złotego.  Po wyschnięciu serce złożyłam i przykleiłam wyciski z masy, przykleiłam metalową ramkę,  kokardę, sznureczek oraz własnoręcznie zrobiony chwost. 

Serce posyłam na wyzwanie na blogu:

Wyzwanie cyklicznie " Miłość niejedno ma imię"

stycznia 22, 2023

Zawieszka

 Witam! Mam sporo spraw i zrobiły mi się blogowe zaległości. Ale już spieszę je nadrabiać. Dziś zawieszka wykonana metodą Decoupage z papieru ryżowego AB Studio. Swoją pracę posyłam na wyzwanie :

Wyzwanie " Złoto i blask"

stycznia 10, 2023

Razem 60 lat

 Witam! Nowy Rok rozpoczynam kartką z okazji rocznicy ślubu. Kartka powstała z kolekcji Diary of dreams  i Old fabric AB studio. Przed Nowym Rokiem dopadła mnie infekcja, Sylwester spędziłam w łóżku, męczy mnie jeszcze kaszel, mam nadzieję, że będzie co raz lepiej. 

Kartkę posyłam na wyzwanie: 

Wyzwanie#100- Praca dowolna

grudnia 31, 2022

Choinka 2022

 Witam! Ostatni hafcik, który powstał w ramach zabawy u Kasi. Dziękuję Kasi za zorganizowanie zabawy.

Choinka 2022-Grudzień

grudnia 28, 2022

Mąż i żona

 Witam! Mam nadzieję, że Święta upłynęły Wam w ciepłej rodzinnej atmosferze i w zdrowiu. Dziś mam do pokazania kartkę ślubną, wykorzystałam kolekcję z GP Świąteczna Girlanda.

 Pracę posyłam na wyzwanie :

Cards- Kartka z jednej kolekcji

grudnia 20, 2022

Zimowa zawieszka

 Witam! Dzisiejsza zawieszka na tamborku została wykonana z kolekcji This Christmas - LemonCraft, całość ośnieżona i posypana brokatem. Zawieszka wędruje na wyzwania :

Wyzwanie#87 Dowolne  

Wyzwanie#99 Święta

Wyzwanie#84 Magia Świąt

grudnia 16, 2022

Zimowy czas

Witam! Jak przygotowania do Świąt, ja powoli przymierzam się do świątecznych wypieków na razie pierniczki, piernik, zakupy mam zrobione, kartki wysłane. Dziś chcę Wam pokazać zawieszkę, którą wykonałam z tamborku. Zawieszkę posyłam na wyzwania:


Copyright © 2014 Moja twórczość , Blogger