wtorek, 28 lutego 2017

Kartka świąteczna

Kolejna kartka świąteczna z nieudolnymi przeszyciami ( mała maszyna do szycia)  Pociachałam papier Magiczna Kartka , wycięłam jajka wykrojnikiem , dodałam motylki i listki z dziurkacza. Kartkę posyłam na wyzwanie :


wybrałam linię : maszyna do szycia, dziurkacz, bigownica


użyte materiały : Papier Bloczek : Kropki, Poranna Kawa, Głębia Koloru, Hortensja, Dziki Bez, różyczki : magicznakartka.pl, wykrojnik Jajko : scrappasja.pl
dziękuję za odwiedziny i komentarze :)

12 komentarzy:

 1. Piękna wielkanocna kartka ,ażurowe jajko świetnie łączy się z pisankami w kropeczki :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. ... Podobają mi się karteczki, w których wykorzystane są różne techniki ;) Nieudolnie bo nie równo? Jeżeli tak, to wszystkie moje kartki, które stworzyłam są nieudolne, a przecież za takie je nie uważam. Moja maszyna od samego początku sprawiała mi problemy, i takie przeszycia były najczęściej przerwane (bo nić pękła, lub się zapętliła - wyskakiwał mi bębenek), krzywe, radziłam sobie w ten sposób, że kilka razy obrzucałam kartkę, różnymi ściegami, albo samym prostym w różnych miejscach, co w ostateczności wyglądało ciekawiej, i nawet jak celowy zabieg ;) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kropeczki- już uwielbiam! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczna i taka wiosenna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiosenna, radosna kartka. Bardzo mi się podoba! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja jak zawsze do tyłu jeszcze z Weilkanocnymi pracami :D Twoja karteczka jest super ;) Dziękuję za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. dziękujemy za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki ;))

  OdpowiedzUsuń