niedziela, 2 października 2011

Jesienna kartka Easel

Karteczka zrobiona z okazji imienin mojej przyjaciółki. Zdjęcia zrobione wieczorem, więc jakość może odbiegać od rzeczywistych kolorów którymi są żółty, zielony, czerwony i brązowy. Po raz pierwszy przeszycia ręczne wyszły równe z pomocą dziurkacza falbankowego "wykorzystałam"  te dziurki.Kartkę  zgłaszam na wyzwanie w Hopmart "kolory jesieni".

materiały użyte: papier Basic Grey - Curio - Victoria, Glossy accents, tusz Distress Ibk- antique linen, stempel "W dniu imienin": Scrap.com.pl , dziurkacz: Hopmart


dziękuję za odwiedziny i komentarze:)

3 komentarze:

 1. Aż zapachniało jesienią :)
  A patent z przeszyciami świetny! Gratuluję kreatywności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja na ręczne przeszycia mam swoj patent, aby były proste: robię nakłucia przykładając linijkę (ja co 4 mm, ale co 5 mm prościej), potem poprawiam dziurki i szyje się prawie samo! No ale jest prościutko i równiutki ścieg wychodzi i wcale nie jest bardziej pracochłonne, bo nie trezba sie zastanawiać, gdzie wbić igłę. :-) Tak samo robię zygzak, tylko nakłuwam dwa rzędy, drugi przesunięty, tak żeby dolna dziurka wychodziła między dziurkami górnego rzędu. Jak się przesunie, to wychodzi pijany zygzak, który też ma swój urok :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna jesienna kartka. Cudowne ciepłe kolory.

  OdpowiedzUsuń